O nas

Stone logo zakład pogrzebowy

Szanowny Kliencie,

Jesteśmy firmą rodzinną, z wieloletnim doświadczeniem działającą od roku 1990, najpierw jako Zakład Kamieniarski (do roku 2009 w Karpaczu, następnie w Mysłakowicach), a później również jako Zakład Pogrzebowy.

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie na najwyższym poziomie i rozległym terenie, począwszy od krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych, poprzez przygotowanie miejsca pochówku, organizację pogrzebu, postawienie nagrobka.

Od wielu lat działalnością naszej firmy jest profesjonalna pomoc Państwu w organizacji pożegnania bliskiej osoby i wsparcie w tych trudnych chwilach. Do istoty naszego zawodu podchodzimy z należnym szacunkiem oraz odpowiedzialnością za każdy detal procesu pochówku. Doradzamy również w wyborze upamiętniających osoby bliskie nagrobków i udzielamy wielu rzeczowych informacji. Jesteśmy w pełni zaangażowani w wykonywane obowiązki, do każdego podchodzimy indywidualnie ze zrozumieniem w tej trudnej dla Państwa sytuacji.

Naszą misją jest służba, pomoc i wsparcie skierowane do osób pogrążonych w żałobie. Działamy rzetelnie, z zaangażowaniem i ofiarnością. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by ceremonia pogrzebowa przebiegła sprawnie, elegancko, z należytym szacunkiem względem zmarłego, jego rodziny oraz wszystkich uczestników ceremonii, dbając o to, aby wszelkie szczegóły były dopracowane na każdym etapie planowania, przebiegu ceremonii jak również przy upamiętnianiu zmarłych.

Bez obaw mogą nam Państwo powierzyć organizację uroczystości pogrzebowych Bliskich Zmarłych nie tylko w województwie dolnośląskim, ale i na terenie całej Polski.

Inspiracje do każdego naszego zaangażowania i działania czerpiemy z bogactwa wieloletniego doświadczenia oraz z wiedzy naszych pracowników. Ich profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista a także uprzejmość i cierpliwość są najlepszą wizytówką oraz gwarancją, że usługi pogrzebowe, które świadczymy są zawsze najwyższej jakości. Dzięki temu każdy Klient może mieć pewność, że uzyska u nas niezbędną pomoc i wsparcie.

Wszelkich informacji udzielimy całodobowo pod nr tel. 600 969 268 oraz 668 170 995 lub pod adresem: Mysłakowice, ul. Łokietka 29.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli w ciągu wszystkich lat istnienia firmy STONE. Jest ono dla nas nagrodą oraz formą najwyższego zobowiązania na przyszłość.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem, akceptuje