Pogrzeby

Wiemy, że chwile pożegnania z Bliskim Zmarłym należą do najważniejszych i najtrudniejszych w życiu ludzkim. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego biura spotka się z postawą pełną taktu i empatii. Dysponujemy bogatą wiedzą na temat wszelkich zagadnień związanych z branżą funeralną. Nie tylko jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć Państwa pytania, ale i służymy pomocą oraz wsparciem w tych trudnych momentach.

Poniżej przedstawiamy Państwu krótki poradnik, gdy odejdzie ktoś bliski.
POGOTOWIE POGRZEBOWE
600 969 268

(telefon całodobowy)

668 170 995
Mysłakowice,
ul. Łokietka 29
ZGON W DOMU
  1. Jeżeli zgon nastąpił w domu musi potwierdzić go lekarz, którego należy wezwać.
  2. Po wystawieniu przez lekarza Karty Zgonu należy zadzwonić bezpośrednio do nas: 600 969 268 lub 668 170 995. Przewieziemy osobę zmarłą do naszej chłodni i udzielimy Państwu wszelkich potrzebnych informacji.
  3. Kompleksowo zajmiemy się organizacją pogrzebu i załatwieniem wszelkich formalności. Udzielimy rzeczowych informacji, kompetentnie doradzimy, podpowiemy oraz wyjaśnimy wszelkie istotne kwestie, wyręczymy Państwa w obowiązkach.
ZGON W SZPITALU
  1. Po otrzymaniu telefonicznej informacji o zgonie placówka, w której nastąpił zgon wystawi Kartę Zgonu osobie uprawnionej (rodzina lub osoba urawniona przez pacjenta).
  2. Z odebraną kartą udajecie się Państwo do wybranego przez Państwa zakładu pogrzebowego. Nie trzeba udawać się do miejsca, do którego przewieziono osobę zmarłą (prosektorium). Należy zadzwonić bezpośrednio do nas: 600 969 268 lub 668 170 995
  3. Kompleksowo zajmiemy się organizacją pogrzebu i załatwieniem wszelkich formalności. Udzielimy rzeczowych informacji, doradzimy, podpowiemy oraz wyjaśnimy wszelkie istotne kwestie, wyręczymy Państwa w obowiązkach.
  4. Większość szpitali ma podpisaną umowę na przewiezienie osoby zmarłej do chłodni z wybranym zakładem pogrzebowym. Jest do usługa za którą Państwo nie ponosicie żadnych kosztów i macie Państwo prawo do wyboru DOWOLNEGO zakładu pogrzebowego.
ZGON W NIEWYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH
  1. Gdy zgon nastąpi w niewyjaśnionych okolicznościach osoba zmarła zostanie przewieziona do Instytutu Medycyny Sądowej prosimy o kontakt z nami 600 969 268 lub 668 170 995 w celu otrzymania szczegółowych instrukcji.
PAMIĘTAJ
  • Należy wiedzieć, że niezależnie od miejsca zgonu rodzina Osoby Zmarłej ma prawo do wyboru DOWOLNEGO Zakładu Pogrzebowego, nawet jeżeli placówka np. hospicjum, szpital ma podpisaną umowę z konkretnym zakładem pogrzebowym na przewóz Osoby Zmarłej do chłodni. Rodzina nie jest obciążana dodatkowymi kosztami, przy wyborze innego Zakładu Pogrzebowego.
  • W przypadku kiedy nie mają Państwo możliwości pojawienia się w naszym biurze prosimy o kontakt w celu załatwienia wszelkich formalności w dogodnym dla Państwa miejscu.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem, akceptuje