Kamieniarstwo

Stone logo zakład pogrzebowy
Kamieniarstwo to nasza pasja. Nasze rzetelne podejście do wykonywanej pracy, jest gwarantem zawsze dobrze wykonanej usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia największej ekspozycji nagrobków przy ul. Łokietka 29 w Mysłakowicach. Posiadamy plac wystawowy, na którym znajdziecie Państwo ponad 200 sztuk gotowych nagrobków w różnych wzorach oraz kolorach, wykonanych z surowców pochodzących z całego świata np. z Azji, Skandynawii, etc. Na życenie klienta wykonamy indywidualny projekt nagrobka. Potrafimy sprostać wszelkim wyzwaniom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nagrobków wykonanych z najwyższej jakości kamienia naturalnego – granitu. Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce oraz nagrobki urnowe. Zapewniamy profesjonalny montaż na terenie całego Dolnego Śląska, gwarantujący stabilność nagrobka i jego trwałość.

Proponujemy również szeroki wybór galanterii nagrobnej min. misy, wazony, lampiony, fotografia porcelanowa. Nasza oferta obejmuje sprzedaż drewnianych obramowań na groby, ławek, krzyży drewnianych oraz tabliczek na krzyż.

Świadczymy usługi w zakresie liternictwa: litery kute, mosiężne, piaskowane, wykonane ze stali nierdzewnej.

Zajmujemy się budową grobów murowanych (piwniczek/grobowców) dowolnej wielkości oraz grobowców na urny, jak również obróbką wokół grobów (kostka, grys, krawężniki, płyty granitowe).

Wykonujemy również elementy budownictwa i ogrodnictwa tj. blaty, parapety, schody, balustrady, elementy kominkowe.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem, akceptuje